İştirakçilerimiz

İSTANBUL KALKINMA AJANSI

Bağcılar’da Güvenli İnternet Projesi, 2012 Yılı Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlara Yönelik Bilgi Odaklı Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında İstanbul Kalkınma Ajansı mali desteği ile yürütülmektedir.

KALKINMA BAKANLIĞI

Kalkınma Ajanslarının ulusal düzeyde koordinasyonundan Kalkınma Bakanlığı sorumludur.

BAĞCILAR KAYMAKAMLIĞI

Bağcılar Kaymakamlığı, projenin özellikle uygulama aşamasında gerekli resmi işlemlerin yürütülmesi ve gerekli izinlerin sağlanması konularında projenin teknik işleyişine, önceki proje uygulama deneyimleri çerçevesinde önemli katkılar sağlayacaktır.

BAĞCILAR BELEDİYESİ

Bağcılar’da Güvenli İnternet Projesi, Bağcılar Belediyesi tarafından tasarlanan ve İstanbul Kalkınma Ajansına sunularak hibe desteği alan bir projedir. Projede Bağcılar Belediyesi Lider Kurum olarak yer almaktadır.


BAĞCILAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü projenin gerek uygulama, gerekse hedef kitleye ulaşma noktasında projenin olmazsa olmaz bir parçası konumundadır. Öğrencilerin ve ailelerinin alacağı seminerlerin okullardaki organizasyonlarında, gerekli izinlerin sağlanmasında ve seminerler için gerekli fiziki şartların oluşturulmasında Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kilit konumdadır. Geçmiş yıllardan bugüne kadar bir çok projede ortaklaşa hareket eden ve uyum içerisinde tutum sergileyen Bağcılar Belediyesi ve Bağcılar İlçe Milli eğitim Müdürlüğü, Bağcılar’da Güvenli İnternet Projesinde de etkin ve verimli bir çalışma sağlayarak projenin faaliyetlerinin sağlıklı gerçekleşmesini ve projenin hedeflerine ulaşmasını sağlayacaktır.